اخبار تولیدکنندگان

اهدای عنوان واحد نمونه کیفی از طرف سید محمد پولادگر ریاست محترم فدراسیون تکواندو

سید محمد پولادگر

لوح واحد نمونه کیفی

بسم الله الرحمن الرحیم

لوح تقدیر

جناب آقای بهروز رحمانپور

مدیریت محترم تولیدی یاران اسپرت

 

کسب عنوان واحد نمونه کیفی، برآیند لطف الهی. همت والا و تلاش بی وقفه مدیریت آگاه، کارکنان تلاشگر و پاک اندیش آن واحد تولیدی است.

با سپاس و قدردانی، این موفقیت بزرگ را تبریک گفته و از پیشگاه خداوند سبحان سربلندی خدمتگزاران عرصه کار و تولید میهن عزیزمان را خواستارم.

 

و ما توفیقنا الا بالله

سید محمد پولادگر
رئیس فدراسیون

 


 

تا اهدای عنوان واحد نمونه کیفی :

فعالیت تولیدی یاران اسپرت از سال 1393 با تولید لباسهای مربیگری تکواندو با نام ققنوس فعالیت خود را آغاز و در سال 1394 با دریافت مجوز فدراسیون تکواندو برای تولید اولین جوراب الکترونیک ایرانی ادامه فعالیت داد. خلاقیت در تولید و تلاش برای پیشرفت تکواندو کشور از اهداف این واحد تولیدی است. این افتخار ماست که در تمام سالهای فعالیت هر سال طرحی جدید در راستای راحتی تکواندو کاران و بالابردن کیفیت جورابها ارائه داده ایم وبا تولید محصولاتی با کیفیت در خدمت این خانواده بزرگ هستیم.

محصولات این تولیدی تا کنون پنج نسل داشته. نسل اول جورابهای 5 سنسور بود. در نسل دوم با نظر فدراسیون جهانی یک پاشنه با دو سنسور به آن اضافه شد. در نسل سوم تعداد سنسورها به 11 سنسور افزایش پیدا کرد. در نسل چهارم با تغییرات در قسمت کف و انگشتان جوراب، استفاده از جوراب آسانتر شد. و در نسل پنجم این جورابها دچار تغییرات عمده ای در جهت سهولت استفاده و ظاهر آن شده است. که نظر هر تکواندو کاری را در مورد استفاده از جورابهای الکترونیک عوض خواهد کرد.

 

اهدای عنوان واحد نمونه کیفی از طرف ریاست محترم فدراسیون تکواندو برای ما باعث افتخار و انگیزه ای برای افزایش تلاشهای بی وقفه بر ایجاد تغییرات مثبت در محصولاتمان است

#کیین_همراه_وفادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *