اطلاعات درباره ما

فعالیت تولیدی یاران اسپرت از سال 1393 با تولید لباسهای مربیگری تکواندو با نام ققنوس فعالیت خود را آغاز و در سال 1394 با دریافت مجوز فدراسیون تکواندو برای تولید اولین جوراب الکترونیک ایرانی ادامه فعالیت داد. این تولیدی در تابستان 1399 افتخار کسب لوح تولید کننده برتر از طرف فدراسیون تکواندو بدلیل خلاقیت در تولید و تلاش برای پیشرفت تکواندو کشور را داشت. این افتخار ماست که در تمام سالهای فعالیت با تولید محصولاتی با کیفیت در خدمت این خانواده بزرگ هستیم.

ابتدا سوال و جوابهای روبرو را مطالعه کنید و اگر پاسخ خود را نیافتید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  می توانید در روزهای کاری فروشگاه که در پایین صفحات نوشته شده با شماره 02186031517 تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید

  تمام محصولات این فروشگاه دارای ضمانت اصالت، کیفیت و سلامت هستند. در صورت وجود مغایرت می توانید تا 3 روز کاری بعد از تحویل گرفتن محصول پیگیری کنید.

  • – ارسال پیام از طریق فرم تماس با ما
  • – ارسال پیام از طریق واتساپ با شماره 02186031517
  • – تماس با فروشگاه در ساعات کاری که در قسمت پایین صفحات نوشته شده با شماره 02186031517
  • – ارسال ایمیل به آدرس : sale@keentkd.com

  در صفحه هر محصول گزینه ای با عنوان ” به من از طریق پیامک اطلاع بده ” وجود دارد که با فعال کردن این گزینه در محصولات مورد علاقتون تخفیفها را روی گوشیتون ببینید. البته به شرط اینکه پیامکهای تبلیغاتی خطتون رو نبسته باشید.

  همینطور در قسمت انتهایی پیج بخشی برای عضویت در خبرنامه سایت است که میتوانید با ورود آدرس ایمیل در آن عضو شوید. اما راه مناسبتر ثبت نام کامل در سایت است. زیرا در صورتی که شما خطوط تبلیغاتی سیم کارت خود را نبسته باشید، با پیامک از آفرها و طرحها مطلع خواهید شد